DZIECI KWIATUSZKI

ŚLICZNE FOTOMONTAŻE DZIECIĘCE

SŁODKIE DZIECIACZKI JAKO KWIATUSZKI W DONICZKACH

 

Polecam śliczne fotomontaże dziecięce w których dzieci pokazane są jako malutkie kwiatuszki w doniczkach zawieszonych na ścianie. Kompozycje mogą być dowolne i kolorystyka tła również. Doniczki mogą być klasyczne terakotowe, białe, szare, lub kolorowe we wzorki jak w poniższych przykładach. W zamówieniu należy podać nazwę kwiatka z szablonu i jeżeli kompozycja ma być inna niż w przykładzie, to proszę napisać jaka ma być doniczka i tło. Fotomontaże standardowo wykonywane są bez ramek w rozmiarze 20x30 cm w rozdzielczości 300dpi przystosowanej do wydruków najwyższej jakości. Gotowe zdjęcia mogą być wykończone obramowaniami. Jeżeli mają być innej wielkości, to proszę podać jakiej. Fotomontaże wydrukowane w dużym formacie stanowią piękny element dekoracyjny ścian w każdym pomieszczeniu. Szczególnie polecam wydruki na płótnie które dodają całości  uroku i elegancji.


 

JAK ZAMÓWIĆ ?


ZAMÓWIENIA SKŁADAMY POPRZEZ POCZTĘ ELEKTRONICZNĄ PRZESYŁAJĄC JE RAZEM ZE ZDJĘCIAMI DZIECI NA JEDEN Z PONIŻSZYCH ADRESÓW MAILOWYCH:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


W ZAMÓWIENIU PODAJEMY NAZWĘ FOTOMONTAŻU np. "Różyczka K1". JEŻELI DONICZKA LUB TŁO MAJĄ BYĆ INNE NIŻ W SZABLONIE, TO PODAJEMY WZÓR I KOLOR DONICZKI ORAZ TŁA.


CO PAŃSTWO OTRZYMAJĄ ?

PIĘKNIE OBROBIONE ZDJĘCIA DZIECI

UROCZĄ PAMIĄTKĘ NA WIELE LAT

ZACHWYT OGLĄDAJĄCYCH ZDJĘCIA OSÓB

PIĘKNY ELEMENT DEKORACYJNY DO KAŻDEGO POMIESZCZENIA

WSPANIAŁY POMYSŁ NA PREZENT


←P O P R Z E D N I A  N A S T Ę P N A →

P O W R Ó T

The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting