P O M O C


Jak skanować fotografie?


Fotografie należy skanować w rozdzielczości 300-600 dpi.

Dla jak najlepszego rezultatu końcowego do fotomontaży, grafik, plakatów, retuszu itp. polecamy przesyłanie oryginalnych zdjęć z aparatów cyfrowych.

Zdjęć nie należy kompresować!

Należy je przesłać w oryginalnej rozdzielczości.


Jak zamówić fotomontaż?


Fotomontaż należy zamawiać drogą elektroniczną na nasz adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , ewentualnie poprzez formularz kontaktowy: FORMULARZ

W zamówieniu prosimy o podanie czy to ma być fotomontaż, plakat filmowy, okładka z gazety itd. oraz jak najdokładniej opisać zamawianą usługę.

Jeżeli wybrali Państwo konkretny plakat filmowy, okładkę z gazety lub kolaż, to należy podać który.

Należy również podać format w jakim będzie praca drukowana oraz wszystkie informacje które mają znaleźć się na fotomontażu.

Do zamówienia należy dołączyć fotografie z których ma być wykonany fotomontaż. Najlepiej przesłać kilka zdjęć z których nasz grafik będzie mógł wybrać najlepiej pasujące do danego fotomontażu.


Ile kosztuje fotomontaż?


Każdy fotomontaż ma inny poziom trudności i wymaga poświęceniu mu różnego nakładu pracy. Z tego powodu każdą pracę wyceniamy indywidualnie po otrzymaniu zamówienia i materiałów.

W przypadku gdy wybrano konkretny nasz szablon plakatu, okładki czy kolażu, cena jest podana przy nim.


Prawa autorskie

Zdjęcia przesłane przez Państwa będą wyłącznie wykorzystane do wykonania zamówienia i nie będą udostępniane osobom trzecim. Wyjątek stanowi sytuacja w której otrzymamy zgodę na zamieszczenie pracy w naszej galerii. Po zrealizowaniu zamówienia wszystkie przesłane do nas zdjęcia zostaną trwale usunięte.

Klient przesyłając do nas fotografie i materiały graficzne, oświadcza że ma do nich pełne prawo i nie naruszają one żadnych praw osób trzecich.

Wszystkie wykonane przez nas prace objęte są naszymi prawami autorskimi i nie wolno ich wykorzystywać w celach komercyjnych i zarobkowych bez naszej pisemnej zgody.

 

Inne pytania


Zadaj pytanie:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

REGULAMIN

Regulamin można przeczytać klikając TUTAJ

The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting